הריון בסיכון גבוה

תקופת ההריון והלידה עצמה, היא תקופה של התחדשות, אתגר, פריחה, למידה, התפתחות והעצמה. אתן מחכות ומצפות ללדת, ולעיתים מצטרפת להמתנה הכותרת המאיימת של "הריון בסיכון גבוה". בין אם מדובר בסוכרת הריון, הדבקות ב CMV, רעלת הריון, הריון תאומים, או סימנים מחשידים במעקב ההריון, אשמח להיות שותפה, יחד איתכם, למהלך ההריון וללידה המיוחלת.

מעכשיו יש לך אפשרות לליווי צמוד של מיילדת. מעין חברה טובה, שגם מבינה עניין ועובדת במקצוע. מעין חברה שהיא גם מיילדת. נוכל לעשות סדר בסבך מעקבי ההריון, להתכונן יחד ללידה, ולפחית משמעותית את הסיכון שלך ושל התינוק בלידה. 

אז איך זה עובד?

 

כמיילדת יילדתי מעל 1000 תינוקות וטיפלתי באלפי נשים נוספות במהלך הלידה. נשים עם מורכבויות של היולדת עצמה או של העובר. נשים בדרגות סיכון שונות, וכל אחת מטופלת באופן שונה במהלך ההריון והלידה. 

  • במהלך ההריון: כיוון שהריון בסיכון גבוה מטופל ע"י גורמים שונים, הרופא המטפל שלך, מרפאה לסיכון גבוה, מכונים ומרפאות שונות, לעיתים צריך מרכזת טיפול אחת, מיילדת שהיא אוזן קשבת, איתה את יכולה להתייעץ בכל נושא ועל כל סוגייה שעולה בכל אחד ממרכזי הטיפול הללו.אני זמינה עבורך טלפונית, 24 שעות ביממה לצורך כך. 

  • במהלך הלידה: לידה של הריון בסיכון גבוה היא לרוב ממושכת יותר ואת רואה מגוון רב של אנשי צוות, המתחלפים לאורך המשמרות. רופאים, מתמחים ומיילדות שונות. אני שם, צמודה אליך במהלך כל הלידה, זוכרת לעדכן כל איש צוות חדש במצב, ובעיקר, לתרגם לכם את כל השיחות המקצועיות שנעשות בתוך החדר. כל זה עד ללידה המיוחלת.

"כמה טוב שאת לצידי. אני חזקה יותר, מבינה יותר ויותר בשליטה"

מיכל ברס היא מיילדת ואחות ממרכז הארץ, מעבירה קורסי הכנה ללידה ומפגשי טיפול בתינוק

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now