ליווי מלא בחדר לידה

לכל עלויות החבילה המדורגת

לידה בבית חולים יכולה להראות רפואית ומנוכרת. בסביבה כזו יולדות רבות מרגישות לעיתים חסרות אונים, פועלות מתוך פחד וללא יכולת לשלוט בלידה ולקבל החלטות באופן מושכל.

מתוך כך נוצר הצורך בתומכת בלידה. כמו חברה טובה, כמו אמא תומכת. היא אשת מקצוע, מנוסה מאד ומסייעת ליולדת להתמודד עם הלידה ולחוות אותה באופן חיובי ובריא.

מיילדת התומכת בלידה היא הכל בחבילה אחת. גם מלווה באופן הרמוני ומחבק את כל המשפחה לקראת הלידה, וגם אשת מקצוע שהיא חלק מהצוות המטפל שלך.

לאורך השנים, במקביל לעבודה שלי בחדר לידה, אני מלווה נשים בתהליך הנפלא הזה. מחזיקה להן את היד לכל אורכו, תוך שימת דגש על בטיחות האשה והעובר.

מה כולל הליווי? חבילה של שירותים שונים, באופן מדורג:

מפגש מקדים – אנחנו יוצרות מערכת יחסים. מכירות אחת את השניה ובונות את דרכי התקשורת שלנו. מומלץ לצרף כל המלווים שיהיו איתך בלידה, בן הזוג, אמא, על מנת שנלמד יחד איך להתמודד עם הצירים וכיצד כולנו נוכל להביא אותך ללידה החיובית והבריאה שאת רוצה.

 

המפגש הוא חד פעמי, בעלות ראשונית, ללא התחייבות מצידך להמשיך הלאה לליווי במידה ואינך מעוניינת.

ליווי בלידה: אני בכוננות עבורך, בליווי טלפוני צמוד, 24 שעות ביממה. ואז - הדבר האמיתי. מהרגע שאת נכנסת לחדר לידה, אני איתך. בכל יום ובכל שעה. לפי התוכנית שלך. עד שתלדי. מחזיקה לך את היד, מדריכה את המלווים שלך, מתרגמת לך את כל מה שקורה בחדר, משגיחה על העובר ומשגיחה עליך. ממש חלק מה​צוות האישי שלך.

ואם הלידה תהיה מהירה ולא אספיק להגיע אליך?

מרגע ההתקשרות ביננו, אני בכוננות עבורך, 24 שעות ביממה. בליווי טלפוני צמוד, תשובה לכל שאלה בזמן אמת, פענוח תוצאות בדיקות, עזרה בהמלצות רפואיות ומתי להגיע לחדר לידה. במידה והלידה תהיה מהירה מאד, ולא אספיק להגיע לחדר לידה, תתבקשי לשלם תשלום סימלי בלבד.

מתנה – ייעוץ הנקה בחינם: להשלמת הליווי, לאחר שתגיעו הביתה עם התינוק, נוכל להיפגש שוב אצלכם בבית, לייעוץ הנקה והדרכה לטיול בתינוק. 

"כמה טוב שאת לצידי. אני חזקה יותר, מבינה יותר ויותר בשליטה"

מיכל ברס היא מיילדת ואחות ממרכז הארץ, מעבירה קורסי הכנה ללידה ומפגשי טיפול בתינוק

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now