לקורס הכנה ללידה

 לקורס הכנה ללידה טבעית

מכשיר איזיטנס  Easy TENS

 

נשים רבות מגיעות אלי לחדר לידה, כשמדבקות איזיטנס מודבקות על גבן. מהתחושות שהן מדווחות, המכשיר עזר להן מאד בשלבים הראשונים של הצירים, והקל מאד על הכאבים עד פתיחה של 5 ואפילו 6 ס"מ.

 

אז מה זה איזיטנס?

מכשיר, שמשמש שנים רבות להקלה על כאבי גב, ומומלץ מאד ע"י פזיותרפיסטים רבים לכאבי שרירים באזור זה. כיוון שצירים המורגשים בגב, מקשים מאד על ההתמודדות איתם, אימצנו את מכשיר האיזיטנס לטובת נשים בשלב הראשון של הלידה.

 

איך זה עובד?

המדבקות המודבקות על הגב, ומחוברות באלקטרודות למכשיר עצמו, משדרות תחושת רטט קבועה, מעין עיסוי קבוע בגב. כאשר מתחיל ציר, האשה לוחצת על כפתור במכשיר המגביר את עוצמת הרטט למשך הציר, ומפחית את תחושת הכאב לדרגה נסבלת.

מתי משתמשים?

איזיטנס מיועד לשימוש בבית, כאשר הצירים מתחילים, ובחדר לידה, במידה ואת מעוניינת בלידה טבעית.

  • בבית: הצירים הראשונים שתחווי, מאד נסבלים, קצרים ומרוחקים זה מזה. כאשר הצירים מתחילים להצטופף, תחושת הכאב הופכת לבלתי נעימה, ואת מתחילה להתקשות בהתמודדות איתם, זה הזמן לחבר את המדבקות ולהפעיל את המכשיר. ההתמודדות שלך תשתפר, ותאפשר לך להישאר יותר זמן בבית ולהגיע לחדר לידה בשלב מתקדם ופעיל יותר.

  • בחדר לידה: במיון יולדות, במהלך ביצוע המוניטור, בהמתנה לחדר לידה ובמהלך הלידה עצמה, תוכלי להמשיך להיעזר במכשיר. בלידה טבעית, המכשיר יסייע לך להתמודד עם הצירים. בלידה בה תבחרי להיעזר באפידורל, תוכלי להיעזר במכשיר עד אשר יגיע המרדים. לאחר מתן אפידורל, אין צורך באיזיטנס, וניתן להורידו.

 

איפה מוצאים את המכשיר?

ניתן להשכיר איזיטנס בארגוני התנדבות שונים כגון יד שרה ועזר מציון. בארגונים אלו מקבלים את המכשיר תמורת פיקדון צנוע, ויש לרכוש את המדבקות. אנשים רבים משאירים לאחר השימוש את הפיקדון כתרומה, אך הדבר לחלוטין תלוי בכם.

ניתן לרכוש את המכשיר בחנויות ציוד לתינוקות, או לרכוש דרך אתרי אינטרנט שונים.

עוד שאלות? הוסיפי כאן ואחזור אליך

מיכל ברס היא מיילדת ואחות ממרכז הארץ, מעבירה קורסי הכנה ללידה ומפגשי טיפול בתינוק

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now